KLIKNEŠ?=)

Pro mě od Iwky, 0.2→konec

6. ledna 2009 v 20:58 | Nele.senpai |  •For me
No a poslední kapitolka.....já jsem nechtěla mít kapitlovku, ta jsem Iwku ukecala at mi z toho udělá jednorázovku...tak jenom 2části to má, ae mě to newa =)

To vše je má minulost ale už nejsem taková jsem mstitel svých rodičů a mým cílem je zabít co nejvíc holowů tohle je náplň mého života......
Tohle je moje poslání

"Ichigo-kun pozor za tebou !!!"křikla jsem vylekaně a skočila před něj rana se odrazila od mého zampakuto.
"Nechoď sem proč se do toho pleteš? Nepotřebuji pomoc od nikoho a vůbec na od tebe" křikl Ichigo a vykryl další Naokuv uder. "vždyť tě muže zabít !!"
"Tak lehké to mít nebudou !!!" Křikla jsem a zarazila jsem svůj zampakuto do dalšího zvráceného shinigamiho "Oni mě nedokážou porazit posledních pár týdnů jsem se neflákala nejsem už ta naivka co si myslela že se svět točí je okolo ní jsem .... jiná !!!!!" zařvala jsem a v očích se mi zaskvěly slzy. "Nemusíš se o mě bát !!!". Rázem mi projela bodavá bolest celím tělem, nestihla jsem zabránit útoku a zampakuto neznámého svalnatého shinigami mi zájem mezi žebra. Prudce vytáhl meč a já klesla k zemi. "Nev.....zdám .............. to !!" procedila jsem přes zakrvácené zuby a snažila jsem se postavit . šlo to pomale. Zprvu jsem nevěděla proč se ode mě útočníci drží dál a neutočí ale najednou mi to došlo moje tělo začalo zářit a okolo mě se objevila tmavě rudá zář.
"Co se to děje? " rozhlédla jsem se okolo. Všichni na mě zírali dokonce i Ichigo-kun a kapitán Naoko přestali bojovat a čekali co se stane. Ani já sama jsem nevěděla o se bude dít cítila jsem bolest a úlevu zároveň.
" Nele co se to s tebou děje ?" zeptal se polohlasem Ichigo a udělal kro vpřed.
"Ten.....ten pocit síly a naplnění........... ta naděje ..... a jistota vítěztví " všemu jsem bezmezně věřila. "Takže vy jste si troufli na Nele uryuu ?! To jste neměli dělat !" křikla jsem naštvaně. Zdvihla jsem ze země svůj zampakuto a vztyčila ho nad hlavu "budeme bojovat společně Akemi (překlad - svět a krásná )" zašeptala jsem k mému zampakuto a rozmáchla jsem se proti první skupince shinigami.
Ničila jsem je po několika. Za par minut už jsme tam zustal jenom já, Ichigo-kun a Kapitán Naoko.
"Takže dva proti jednomu ??" usmál se Naoko "a to si říkáte skupina spravedlnosti ??"
"Já tě zabiju sám nepotřebuju na to ničí pomoc PROSÍM Nele ...." pohlédl na mě a pustil se do boje.
Bylo to pro mě těžké jen tam tak stát a dívat se . Jednu chvíli to vypadalo že má navrh Ichigo podruhé zase Naoko. "BUM" Naoko se čím dál zrychloval ale Ichigo .......
"Neeeeeeeeeeee !"vykřikl bolestně Ichigo. Na poslední okamžik jsem si všimla podlosti co Naoko chystal na Ichiga. Ichigo mu zablokoval zampakuto a on vytáhl z rukávu malou dýku. Zabil by ho ale místo toho.
"Skočila jsi mi do rány jak ubohé! " zakašlal Naoko když pomale vytahoval svoji dýku z mého těla. Pomalu jsem klesla na zem.
Z hluboké rány v hrudi mi tekla horká krev a ja jsem cítila jak se ze mě vytácí život.
"Bum " ozvala se velká rána a Naoko padl mrtvý zemi . Ichigo mu useknul hlavu.
" Nele !!!!! co ti je ? neumírej" zašeptal Ichigo a kleknu vedle mě "nesmíš umřít ještě jsem ti nestačil b´všechno říct"
"Nadešel můj čas ! Ichigo bylo to předpovězeno osud nejde oklamat !" řekla jsem tichým hlasem a vykašlala jsem krev.
"Osud nic neřídí nesmí tě mě vzít ! Zachráním tě jen ti ještě chci říct " chvíli se odmlčel a pohlédl přímo do mích očí "MILUJI TĚ !!!"
"Taky tě miluju" zašeptala jsem z posledních sil a zavřela jsem oči. Tak skonči příběh jedné mstitelky ..........
a nebo ne ????

"Nele už jsi? Chad už na nás čeká " zavolal nervózně Ichio..
"JO jo už jdu !!".................

..................................................KONEC.....................

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tsuki  ♥tvoje SB-ktore ta ma moc rado  ♥ Tsuki ♥tvoje SB-ktore ta ma moc rado ♥ | Web | 7. ledna 2009 v 20:33 | Reagovat

tak to bolo pekne havne ten koniec :)))

2 Iwka -chan Iwka -chan | Web | 7. ledna 2009 v 21:23 | Reagovat

je to byli začátky :-D

3 mia-sama(t)/themia-chan__*SB* mia-sama(t)/themia-chan__*SB* | Web | 8. ledna 2009 v 20:13 | Reagovat

jeeeeeeee kráásne!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama